Yelp Sitesine Mekan, İşletme ya da Firma Kaydı

Yelp Sitesine Mekan, İşletme ya da Firma Kaydı

Yelp Sitesine Mekan, İşletme ya da Firma Kaydı Nedir? Yelp kullanıcıları genellikle gidecekleri mekanlar için önceden arama yapar ve gittikleri mekanlarda yer işaretlemesi yaparak işletme hakkında yorumlar yazar, işletmeye puan verirler. Bu durum firma prestijinizi artırır ve sosyal medyada firmanızın adının daha çok kişiye ulaşmasını sağlar. Bu da firmalar için daha çok müşteri ve daha çok kazanç anlamına gelir.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak dikine bir artış gösteriyor ve bu artış bilgisayar kullanıcılarının sayısından çok daha fazla. Bu nedenle oluşturduğunuz web site ya da projelerin mobil müşterisine hitap etmemesi firmanız için para kaybı ile hayal kırıklığı demektir. Mobil pazarlama, mobil cihazlar üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma imkanı veren büyük kullanıcı deneyimleri oluşturur.

Yelp Sitesine Mekan, İşletme ya da Firma Kaydı

Yelp Firma Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşime girme konusunda firmalara çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine göre belirlediğiniz profiline sahip hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap ederek satışlarınızı artırabilir, hizmetlerinizi her alanda tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz.

Yelp Firma Ekleme

Yelp; işletmelerin bilgilerini, özelliklerini ve hizmetlerini temel alan dev bir sosyal ağdır. Ülkemizde milyonlarca birey, eğlence mekanları keşfi, yelp mekan kaydı, alışveriş ve hizmet sektöründeki diğer işlemler ve yelp harita kaydı için Yelp’i her gün ziyaret etmektedir. Yelp kullanıcıları ağ üzerinden çeşitli aramalar gerçekleştirerek yeni, keşfedilmemiş işletmelere ulaşmaya çalışırlar. Yelp uygulaması bugün ülkemizde ciddi bir hedef kitleye ulaşmıştır. Site, dünya genelinde her ay ortalama 150 milyon tekil ziyaretçi ve yaklaşık 100 milyona ulaşan kayıtlı işletme ile her geçen gün ciddi bir ilerleme kaydetmektedir. Türkiye’de de çok kullanılan bu platformda yer almak harita kayıt merkezi Star Yazılım Ofisi ile artık çok kolay.

Yelp Haritalara Mekan Ekleme Nasıl Yapılır?

Yelp sitesine kayıt olarak aşağıdaki hizmetleri ücretsiz alırsınız.

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Çalışma Saatleri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar
  • İşletme Konum Bilgileri

Neden Yelp Sitesine Mekan, İşletme ya da Firma Kaydı Yaptırmalıyım?

Web siteleri geliştirmede uzman olan profesyonel ekiplerimizin geliştirdiği uygulama yönetim sistemlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için uyarlanmıştır. Türkiye’nin önde gelen mobil pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz mobil kampanyanızın tamamını strateji taslağından, izleyici profilinden, kampanya tasarımından ve geliştirilmesinden teslimat ve raporlamaya yönetir ya da yönetmenize olanak sunar.

İş gereksinimlerinizi karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini size sunuyoruz. Böylece firmanız büyük iş fırsatlarını kaçırmayarak mobilde kalmaya devam ediyor.

Günümüzün önde gelen dijital ve yaratıcı çözümler sağlama konusundaki derin endüstri bilgisi ve deneyimimizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize bekledikleri olağanüstü sonuçları sürekli olarak veren endüstriyel, teknik ve yaratıcı deneyimler sunuyoruz.

Dijital Danışmanlık, temel ticari hedeflerinizi yönlendirmeye odaklanan, sıkı ve dijital bir strateji tanımlamayı amaçlamaktadır. Dijital profilinizi yükseltmek, geliri ve verimliliği artırmak, maliyetlerinizi düşürmek, çalışanlarınızı eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi bir iletişim kurmak tüm şirketlerin başarısı için hayati önem taşıyan iş öncelikleri arasındadır. Çok az getiri için sizi fazladan para harcamaktan kurtaran kurtaran, karmaşık ancak etkili bir stratejiye ihtiyacınız var ve bu stratejiyi size tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.

Yelp Haritalara Firma Ekleme

Yelp Sitesine Mekan, İşletme ya da Firma Kaydı yaptırmak için lütfen bize ulaşın.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör