Web Development Services

Sosyal Medya Tanıtım ve Pazarlaması

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı sürdürmenize, yeni takipçiler bulmanıza ve bu takipçilerle etkili iletişim kurmanıza yardımcı olur.

Biz, işinin ehli, sadece uzman ve profesyonellerden oluşan bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı, çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olur.

Markanıza, aktif ya da potansiyel takipçileriniz ile ziyaretçileriniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam desteklenip yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blog tanıtımları ve video dağıtımı ile elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri sağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweetlerin, yorumların, beğenilerin, görüşlerin ve firmanızı konuşanların sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcının oluşturduğu içeriği Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını artırmanıza, izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter, Pinterest veya diğer sosyal medya içerikleri kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir, sorulara cevap verebilir ve izin verdiğiniz ölçüde takipçilerinizle 7 gün 24 saat iletişimde kalır. Böylece insanlara anında dönüş yaparak satışlarınızı ve güvenilirliğinizi artırırsınız.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerini, markanız ve izleyicilerinizle örtüşen kaliteli içerik ve estetik ile oluşturup özelleştiriyoruz.

Görüşler

Tümünü Gör

Bize projenizden bahsedin ve dönüşümü başlatın

Ekibimiz sosyal medya pazarlamacılığınızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!