Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Arama motoru optimizasyonu ana hizmetlerimiz arasında: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Link Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu bulunmaktadır.

Organik Arama

Web varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, geliştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmesi.

Sayfa İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, sıralamalarınızı yükseltmek ve performansınızı arttırmak için çözümler uygulamaya hazırdır.

Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarısı için esastır. SEO stratejilerimiz sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Firmanıza tam bir SEO anahtar kelime sıralama raporu, bir link oluşturma profili raporu ve indekslenmiş sayfa bilgisi sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz, trafik akışınızı iyileştirecek ve web tabanlı işlemleriniz için satışları artıracak.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam biçimidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergeleri konusunda eğitilmiş olduklarından siz sadece kendi işinize odaklanacak ve geri kalanları bize bırakacaksınız.

83%

Organik Trafikteki Artış

42%

Hemen Çıkma Oranında Azalma

38%

Ortalama Ziyaret Süresinde Artış

21%

Oturum Başına Sayfa Sayısında Artış

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En önemli SEO unsurlarından biri hedef / anahtar kelimedir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için en iyi kelimeler ile stratejiyi sizin adınıza profesyonel ekibimiz belirlesin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam açıklaması ile ilgili ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel çözümdür.

Görüşler

Tümünü Gör