Reputation Managment Services

Kurumsal ya da Kişisel İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi tüm platformalrda görünürlüğünüzü artırır, marka değeri oluşturur ve çevrimiçi itibarınızı düzenlerken tüketiciler açısından firma ve marka savunuculuğun artırılmasını sağlar.

İtibar Yönetimi, çevrimiçi görünürlüğü arttırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirerek arama motorlarında bir işletmenin itibarını desteklemeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “kavramı tetikleyerek" olumlu tartışmayı teşvik eder. Çevrimiçi İtibar Yönetimi, pozitif marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen aramaları, anahtar kelime aramalarını veya her ikisini birden yapmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızı tam olarak yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrimiçi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılımın yanı sıra sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak inşa ettiğiniz her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

Effective Web Development Solutions

İnternet üzerinden işlem gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetlerinizle ilgili geri bildirimleri alan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca bu raporu olumlu & olumsuz baskıya bölüyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen olumsuz yorumları veya incelemeleri müdahale edemeden izlemek, markanıza olumsuz bir itibar kazandırmak ve çevrimiçi satışlarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ekibimiz firmanızın İtibar Yönetimi'ni devralıp yönetmeye başladıktan sonra en az sizin kadar çalışır. Tüm bu anlattıklarımızı gerçekleştirmek her ne kadar zor görünse de bunu yapabilecek yeterli donanım ve teknoloji ile uzmanlığa sahip olduğumuz için gururluyuz.

Online PR Yönetimi

Sosyal Akım İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçeriğin Kaldırılması

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine analiz edilmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir durumdadır.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bize ulaşın; marka bilincinizi artırmanıza, yetkinizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olalım.

Görüşler

Tümünü Gör