Pay Per Click Management

Tıklama Başı Ödeme (PPC & ADS) Yönetimi

Tıklama Başı Ödeme anında sonuç veren bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucu marka, ürün ya da hizmetinize daha geniş bir erişim ve pozisyon sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Aşağıdakileri içeren güncel, tıklama başına ödeme (PPC) hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamı, Görüntülü Reklamlar, Yeniden Pazarlama (Google Adsense) ve Facebook, Twitter vb. Sosyal Reklamları.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve geri dönüşü en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ile bütçelerini sürekli izleriz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin işlerine ve Tıklama Başına Ödeme (PPC & ADS) reklamcılığına ilişkin ayrıntılı bir genel bakış ile öncelikli bir önerilen faaliyetler listesine sahip seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımızla minimum reklam gideri ile olumlu yatırım getirisi kazanın. Google Adwords gibi sistemlerde akıllıca para harcayın, en iyi hedeflenen, uygun maliyetli reklam biçimlerini kullanın.

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yeniden Pazarlama

Düzenlediğiniz kampanyalar ile değerli potansiyel müşterilerinizi, sadık müşterilere çevirin. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek kullanıcıları yeniden meşgul etmenize ve firmanıza bağımlı kalmalarına yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamcılık

Maruz kalmayı, bağlılığı ve dönüşümleri artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan yanıt kampanyalarını hem de marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli bilgi ve deneyime sahibiz.

820

PPC Yönetimi Sağlandı

213

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Full Paket Reklam Kampanyası

798

Başarılı PPC Yorumları

315

Sosyal Reklam Projeleri

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum gelir ve olumlu geri dönüşler elde edin.

Görüşler

Tümünü Gör