Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama Çözümleri

Her gün yeni kanallar, yeni platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar teknolojiye çok çabuk adapte olarak sektördeki güçlü liderliğini korumaya devam ediyor. Süreçte geri kalmayın, mobil pazarlama çözümlerimize göz atın.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak dikine bir artış gösteriyor ve bu artış bilgisayar kullanıcılarının sayısından çok daha fazla. Bu nedenle oluşturduğunuz web site ya da projelerin mobil müşterisine hitap etmemesi firmanız için para kaybı ile hayal kırıklığı demek. Mobil pazarlama, mobil cihazlar üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma imkanı veren büyük kullanıcı deneyimleri oluşturur.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşime girme konusunda firmalara çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine göre belirlediğiniz profiline sahip hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap ederek satışlarınızı artırabilir, hizmetlerinizi her alanda tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz.

Web siteleri geliştirmede uzman olan profesyonel ekiplerimizin geliştirdiği uygulama yönetim sistemlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için uyarlanmıştır. Türkiye'nin önde gelen mobil pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz mobil kampanyanızın tamamını strateji taslağından, izleyici profilinden, kampanya tasarımından ve geliştirilmesinden teslimat ve raporlamaya yönetir ya da yönetmenize olanak sunar.

41%

Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların ziyaretçi artışı

21%

Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların sayfalarındaki katılım oranı artışı

+80k

Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların sayfa görüntüleme sayısındaki artış

180k

Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların sunduğu indirilebir hizmetlerdeki artış

İş gereksinimlerinizi karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini size sunuyoruz. Böylece firmanız büyük iş fırsatlarını kaçırmayarak mobilde kalmaya devam ediyor.

Mobil Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklı çalışmaları ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın iş başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu yüzden mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanıyor.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları birleştiren kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize hemen ulaşın; firmanıza kayda değer bir gelir getirecek olan Mobil Pazarlama yöntemleri ile stratejiler hakkında bilgi verelim

Görüşler

Tümünü Gör