Local Seach Optimization Services

Yerel ve Bölgesel SEO

Yerel ve Bölgesel SEO, müşterileri doğrudan kapınıza getirmekle görevlidir.

Yerel SEO, web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz İstanbul ilinde ise ve hizmetleriniz sadece İstanbul iline yönelik ise sizi İstanbul'da yapılan aramalarda en üste çıkarırız. Ankara'daki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize nokta atış ile ulaşmanızı sağlar, meşguliyetinizi en aza indiririz.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfadaki sinyanlerrin ve sosyal sinyallerin gönderilmesini sağlamak, konumunuzla ilgili olarak en alakalı yerlerdeki sinyalleri incelemek için özel olarak konuma uyarlanmış yerel SEO arama stratejisini sunar ve kullanır. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejilerini kullanarak işletmenizi istediğiniz yerde gösterir.

Sitenizin trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol edip, bilgilerin doğruluğunu yeniden değerlendirip yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında şirketiniz ve firmanız için özel foruller kullanarak detaylı profiller oluşturuyor, hedef kitleleri firmanıza kanalize etmek için onlara yararlı bilgiler sağlıyoruz.

%32,8

Çevrimiçi işlemlerde artış

%56,48

Gelir artışı

%148

Organik trafikte artış

%46

Mobil trafikte artış

Effective Local SEO Solutions

İşletmenizin yerelde yapılan aramalarda yalnızca masaüstünde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde sıradışı konumlar kazanmanızı sağlamak.

Yaklaşımımızla, web siteniz karlılığınızı önemli ölçüde artıracak olan kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecektir. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi konumlarını potansiyel müşteriler ve haritalama sistemleri için doğru ve optimize tutarak bilgilerinize ve iş yerinize kolay erişim sağlanmasıdır.

Effective Web Development Solutions

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin hep bir adım önünde kalın. Bunu yapabilmek hiç zor değil, işinin ehli uzmanlarımız firmanızı yükseklere taşımak için sabırsızlıkla bekliyor.

Görüşler

Tümünü Gör