Email Marketing

E-Posta Pazarlamacılığı

Hedef kitlenizin her bir bölümü için, yeni müşterileri verimli ve etkili bir şekilde kullanma çabalarında, firmanıza ait ürün ve hizmetlerin reklamını yapmasına yardımcı olmak üzere tamamen firma ya da şirketinize özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta tanıtım ve pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en az para ile en çok yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberleri hakkında güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle yatırım getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için bir anahtar olduğu konusunda hemfikir. Kişiselleştirilmiş, bölümlendirilmiş ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için idealdir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak amacıyla araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibini kullanır.

Şablon tasarımından, geri bildirim ve izleme ile sonuçların raporlanmasına kadarki tüm e-posta pazarlama aşamalarını profesyonelce sizin yerinize takip eder, sonuçları analiz etmeniz için size göndeririz.

En İyi E-Posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz belirlenen hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-Posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızda ve karlılığınızda çarpıcı değişimlere yol açması için hedef kitlenizle iletişim ve etkileşim çıtası üzerine kurulmuş e-posta şablonlarını tasarlar, istediğiniz konumlara gönderir ve pazarlama kampanyanızı en iyi şekilde yönetir.

E-Posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz tüm cihazlarla uyumludur ve e-posta dağıtımını sorunsuz gerçekleştirir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı tüüm cihazlarda hayata geçirir ve hedef kitlenizin markanızla olan ilişkisini artırmayı amaçlar.

İzleme, Takip ve Raporlama

Kampanyanız dahilinde gönderilen e-postaların alıcılara ulaşıp ulaşmadığı, ulaşan e-posta alıcılarından hangilerinin linke tıklayarak sitenize ulaştığı ve sitenizde alışveriş gerçekleştirip gerçekleştirmediklerine ilişkin anahtar bilgileri içerir ayrıntılı raporlar alın.

Bireysel olarak tamamen firmanıza özel olarak uyarlanmış içeriklerle, baştan sona herşeyi kampanya ve programcı yönetimine kadar ele alıyoruz.

E-Posta pazarlama hizmetlerimizden yararlanarak online varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz; strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

203

Aktif E-posta Kampanyaları

223

E-Posta Şablon Tasarımı

82

E-Posta Pazarlama Müşterileri

51

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir ürünü satmanıza, bir nedeni tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz stillerde e-postalar tasarlar ve mesajlarınızı ekleyerek kitlelere ulaştırırız.

Görüşler

Tümünü Gör