Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO / DOO), site ziyaretçilerinin gerçek müşterilere dönüştürülme oranını artırarak site performansını destekler. CRO / DOO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, tıklama oranlarını ve diğer tanımsız hedefleri artırmada size yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yayınladığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan YG'yi de etkiler; bu nedenle, dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, kazancınız o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye özel olarak artırıp dijital pazarlamanın her yönünü iyileştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı gelişmelerden kaynaklanmaktadır ve test hep devam ettiğinden sonuç uzun vadeye yayılmıştır. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yapılan tüm testlerin sonuçlarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Elde edeceğiniz bilgiler bir sonraki girişimleriniz için hala yararlı olan optimum uygulamaların bilgi bankası olmaya devam edecektir.

CRO Teknikleri

A/B Bölünmüş Test

Daha iyi web sitesi

İşbirliğimizin başındaki etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Ziyaretçilerin sitenizde istediklerini yapmalarına olanak sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı oluyor ve işletmeniz için uzun vadeli, başarılı bir CRO stratejisi sağlıyor ve bu size KAZANÇ olarak geri dönüyor.

41

CRO Teknikleri Müşterisi

15

Tasarım Güncellemesi

9

Web Sitesi Yeniden Tasarımı

17

A/B Bölünmüş Bütünleşik Test

6

Web Sitesi Akışı Yeniden Tasarımı

11

Sosyal Paylaşım Ekleme

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak, veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca, bir site testi oluşturulduğunda, web sitenizin kodunu güncellemeniz veya değiştirmeniz gerekmeyecek şekilde yaparız.

En etkili CRO tekniklerini, A / B ayırma testini, çok değişkenli testlerin yanı sıra, site yerleşiminde, yakınlıkta, renkte, alanlarda ve yön yollarındaki değişiklikler gibi diğer çeşitli yöntemleri de sunarız. Yukarıdakilerden hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını ürettiğini belirleyene kadar da elde ettiğimiz bu bilgilerin tümünü kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığınızdan emin olun. Ekibimiz, web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecek, ziyaretçilerinizi daha fazla sadık müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp yaramadığını kontrol edecek ve sürekli olarak sizi bilgilendirecektir.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Paranızın sizin için çalışmasını beklerken siz de paranız için çalışın! Pazarlama bütçenizi, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen ve muhteşem sonuçlar veren CRO stratejimize yatırın, değerli yatırımlarınızdan uzun vadeli geri dönüş elde edin.

Görüşler

Hepsini Gör