Web Design Services

Şirketlerin online varlık analizi ve dijital denetimi, varlıklarını devam ettirebilmeleri için büyük önem taşır.

Başarılı bir dijital strateji, işletmenizin ve web sitenizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Komple Dijital Firma Analizi

Eksiksiz bir firma analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın endüstrinizi daha iyi anlayabilmesi için yaptığı araştırmayı içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut pozisyonunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmaya yardımcı olur. Komple analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş gereksinimlerinizin ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun hedefler belirlememize olanak tanır.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabet ettiğiniz diğer firmaların doğru bir şekilde analiz edilmesi için çok çeşitli endüstride test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, izlenecek ve atılacak adımlar hakkında net ve bilinçli tavsiyeler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans iyileştirme stratejinizi geliştirebilir.

Proje optimizasyonu ve planlama

Kurumsal teknoloji ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliriz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari amaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde düzenlenmiştir.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı ve etkili analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi analizleri sunuyoruz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş stratejinizin başarı ve özelliklerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “personas” oluşturuyoruz. Analitik programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, yardımcı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin gereksinimine bağlı olarak daha birçok hizmet.

21

Firma analiz edildi

12

Pazar Araştırması

16

İçerik Denetimi

10

Rakip Firma Denetimi

13

Etkinlik Takibi

15

Sayfa içi Analitik

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve markalama stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini alın.

Görüşler

Tümünü Oku