Web Design Services

Ortaklık Yönetimi (Affiliate Marketing)

Reklam veren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarlamasının altındadır ve hayati derecede önem taşır.

Ortaklık Yönetimi (Affiliate Marketing), bir ziyaretçiyi yönlendirmek, bir ortağı ödüllendirmek, bir bülteni satın almak ya da abonelik işlemleri gibi istenen bir şeyi gerçekleştirmek amacıyla müşteriyi ödüllendirmeyi içeren bir online reklam biçimi şeklinde tanımlamak için kullanılan terimdir. Bir çok şekilde, Affiliate Marketing, müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web siteleri ağı olarak sayfanız için ücretsiz tanıtım aracı kabul edilebilir.

Bağlı kuruluş kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başı Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçlara sahiptir ve seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için zamanında araştırma süreçleri / büyüklükleri nedeniyle çok uygundur - hacimli satışlar.

Etkili Affiliate Marketing, farklı web sitesi sahiplerine yapışması umuduyla bir demet bağlantı atmaz. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, sektörle ilgili güvenilir sayfaları olan web sitelerini araştırmak, web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir ortaklık iş ağı oluşturmak amacıyla kurgulanmış planlama ürünü şeklinde nitelendirilebilir.

Ek olarak, başarılı Affiliate Marketing, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle esnek olma yeteneği gibi belirli ticari özellikleri de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon iştirakçilerin sizin için daha çok çalışmasını sağlar.

14

Satış Ortaklığı Kampanyaları

4

Ortaklık İzleme

14

Yeni Üye Alımı

9

Bağlı kuruluş ağlarının seçimi

3

Ortaklık Ödülleri Program Yönetimi

9

Afiş & Banner Oluşturma

Ortaklık yönetimi ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans gösterebilmeniz için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir çalışma planı geliştirir. En uygun yerleşimi sunarken, orijinal satış miktarları üretirken, size en uygun ağlar ve yayıncılarla bağlayabilmemiz için gereken teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güveni arttırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, satışlarınızı ve kazancınızı, performansa dayalı bir modelde artırmak için yenilikçi stratejiler uygulayarak diğer ortaklarla etkili ilişki kurmanızı sağlar.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir satış ortağı kampanyasının tüm yönlerini işiniz için yönetebilir ve satış ortaklarının ürününüzü satmak için nasıl motive edileceğini öğrenebilirsiniz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının endüstriniz için en iyi olduğunu biliyoruz ve bu bağlı sitelerde ürününüzün satışının artmasına neden olacak ilişkileri nasıl geliştireceğimizi size göstermek için sabırsızlanıyoruz.