Google Yandex Harita Kayıt Konya

Harita Kayıt Hizmetleri

İnternette müşterilerin %97'si yerel işletmeleri arıyor. Google, Yandex, Bing, iPhone ve Navigasyon Haritaları ile işletmenizi yerel ya da ulusal tüm kullanıcılara tanıtın.

Teknolojinin baş döndüren hızı, insanları her gün yeni bir icatla tanıştırmakta olup, özellikle akıllı tabir edilen telefonların kullanımının yoğunlaşmasıyla online haritacılığın önemi de giderek artan bir seyir izlemektedir. Artık neredeyse her internet aramasında karşımıza öncelikle aradığımız firmanın lokasyonunu bildiren bir harita çıkmaktadır. Harita Kayıt Merkezi Star Yazılım Ofisi; firmanızı ya da işletmenizi harita hizmeti sunan servislere (google, yandex, Bing, iPhone ve tüm navigasyon cihazlarına ait haritalara) online kayıt eder. 

Harita kayıt merkezi olarak firmanızı / işletmenizi dünyanın en yoğun kullanılan harita uygulaması Google Maps’e (Google Haritalar) kaydediyoruz. Kayıt sonrasında gerek bilgisayarda yapılan aramalarda, gerekse tüm mobil cihazlarda yapılan aramalarda firma / işletme bilgileriniz, ürünleriniz ve lokasyonunuz kullanıcılara hemen gösterilmeye başlanarak işletmenizi ön plana çıkartıyoruz.

Android işletim sistemi yüklü akıllı telefonlar için Google play’e tüm dünyada açık kodlu uygulama geliştiren programcılar tarafından binlerce navigasyon uygulaması ekledi. Eklenen uygulamalar verilerini hem Google, hem de Yandex’ten sağlamaktadır. Harita kayıt merkezi olarak saydığımız bu telefon haritalarına ve bunlardan bağımsız olarak yoluna tek başına devam eden Microsoft haritalarına (bing maps) firmanızı kayıt ediyor ve size tüm sistemlerde görünür olma şansı veriyoruz.

Türkiye’de yoğun olarak kullanılan Apple firmasına ait mobil çözümler üreten iPhone ve iPad ile masaüstü çözümleri üreten iOS haritalarına firma ve işletme bilgilerinizi harita kayıt merkezi olarak ekliyoruz. Böylece google haritaları yerine kendi haritaları ile hizmet sunan APPLE kullanıcılarına da, marka bağımsız ulaşma şansı yakalayarak firmanızı ön planda tutmaya devam edebilirsiniz.

Harita kayıt merkezi olarak işletmenizi Türkiye’de yoğun olarak kullanılan tüm navigasyon cihazlarında kullanılan harita yazılımlarına kayıt ediyoruz. İşletme adresiniz navigasyon haritalarına kaydedildikten sonra müşteriler sizi yoğun trafikte bile olsa elleriyle koymuş gibi bulurlar. Yapılan güncellemelerle kapanan/değiştirilen yollardan etkilenmez ve her zaman ulaşılabilir olmanın keyfini yaşarsınız.

Yandex navigasyon haritaları ile internet bağlantısına ihtiyaç duymadan aranılan adrese kısa yoldan yönlendirme yapılmaktadır. Ayrıca internet bağlantısı ile; trafik yoğunluğu, şerit yönlendirmesi, panaromik fotoğraflar, trafik uygulamaları, boş park yeri (park asistan hizmeti), trafiğe çıkmak için uygun saatler gibi bir çok özelliği de üzerinde barındıran yandex mapsharitalarına işletmenizi kaydederek navigasyon sistemlerinde firmanızı ön plana çıkarıyoruz.

Her ne kadar Google kadar olmasa da yaptığı teknolojik ataklar ve Türkiye yatırımları ile Türk kullanıcılara hitap eden Yandex haritalarına (yandex maps) harita kayıt merkezi olarak firmanızı kaydediyoruz. Kayıt sonrasında bilgisayar ya da mobil cihazlardan yapılan aramalarda firma bilgileriniz ve lokasyonunuz kullanıcılara gösterilmeye başlar. Böylece adresiniz görünür hale gelir ve firmanız ön plana çıkarılır

1449

Google & Google Maps Harita Kaydı

483

Yandex Site ve Yandex Navigasyon Cihazları Harita Kaydı

1401

Android Cihazlar (tüm markalar) Harita Kaydı

902

Apple & iPhone & iPad Harita Kaydı

308

Tüm Markaların Navigasyon Cihazları Harita Kayıt

948

Foursquare & Swarm & Yelp firma, işletme kayıt

Firma bilgilerinizi, dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz bilgileriniz anında yayına verilir. İşletmenize ait ürün ya da hizmetleri haritalarda yayınlayabilir, yeni müşterilere hiç masraf etmeden ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına ihtiyacınız kalmaz. Firmanız hakkında yazılan yorumlar nedeniyle her geçen gün portföyünüzü genişletirsiniz.

Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güveni arttırmaya yardımcı olmak amacıyla online harita hizmetleri veren uluslararası firmalarla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, satışlarınızı ve kazancınızı, performansa dayalı bir modelde artırmak için yenilikçi stratejiler uygulayarak diğer iş ortakları ile etkili ilişki kurmanızı sağlayarak satışlarınızı artırmaya yardımcı olur.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir satış ortağı kampanyasının tüm yönlerini işiniz için yönetebilir ve satış ortaklarının ürününüzü tanıtmak için neler yapacağını öğrenebilirsiniz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının işiniz için en iyi olduğunu biliyoruz ve bu sitelerde ürün ya da hizmetlerinizin satışlarının artmasına neden olacak stratejileri nasıl geliştireceğimizi size göstermek için sabırsızlanıyoruz.

250 TL'den başlayan fiyatlarla haritalara şimdi kaydolun, haritalardaki yerinizi alın, kazancınızı artırın.