Google Maps Harita Kayıt Çanakkale

Google Maps Harita Kayıt ile görünür olmak çok kolay. Firmanızı ve işletmenizi bizimle kaydedin, kazançlı çıkın. İnternette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Google Maps & Google Rehber ile işletmenizi yerel kullanıcılara ücretsiz tanıtın. Star Yazılım Ofisi olarak işletmenizi Çanakkale’den dünyanın en yoğun kullanılan harita ve navigasyon uygulama programı olan Google maps’e (Google haritalar) yer işaretlemesi yaparak kayıt ederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait bilgiler ile seçtiğiniz diğer bilgiler google maps sonuç ekranında anında gösterilmeye başlar. Google maps’a kayıt yaptırarak aşağıda detayları belirtilmiş hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz.

Google Maps Harita Kayıt
Google Maps Harita Kayıt

Google Maps Harita Kayıt Tamamlandığında Hangi Hizmetlere Ücretsiz Sahip Olurum?

Google Maps Harita Kayıt işlemin tamamlandığında aşağıda liste halinde sunulan hizmetlere ücretsiz ve sınırsız olarak sahip olursunuz. Yapmanız gereken tek şey hemen bizimle irtibata geçmek.

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar

Google Maps ile Kontrol Sizde

Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra firma bilgilerinizi dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Yeni bilgileriniz anında yayına verilir.

Google Maps üzerinden Ürün ve Hizmet Tanıtımı

İşletmenize ait ürün ve hizmetleri google maps’te yayınlayabilir, yeni müşterilere hiç masraf etmeden ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına da ihtiyacınız kalmaz.

Google Maps üzerinden Müşteri Yorumları

Müşterileriniz tarafından firmanız / işletmeniz hakkında google maps’te yazılan yorumlar nedeniyle her geçen gün müşteri portföyünüzü genişletirsiniz.

Haritalarda Kolay Bulunurluk

Google Haritalar & Maps’te kayıtlı olmak, kullanıcıların firmanızı / işletmenizi kolayca bulmasını ve çabucak size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal medyadaki tanıdık ve arkadaşlarına önerme ihtimali çoğalır.

Benzersiz ve Size Özel Açıklamalar

Google arama sonuçlarında bulunduğunuz yerden memnun değil misiniz? Google Maps’in benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, firmanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kendi cümlelerinizle insanlara anlatın.

Google Earth Kaydı

Harita kayıt merkezi; firma bilgilerinizi Google Maps ile birlikte aynı zamanda Google Earth programı ile de paylaşarak internet bağlantısı olmadan lokasyonunuzu Earth üzerinde, masaüstü bilgisayarlarda ve earth web sitesinde gösterir.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör