Google Harita Kayıt Çanakkale

Google Harita Kayıt (Google haritalarına firma, işletme ya da mekan kaydedin)

Google Harita Kayıt; internette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Yerel SEO (google harita kayıt), web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz Çanakkale ilinde ise ve hizmetleriniz sadece Çanakkale’ye yönelik ise sizi Çanakkale’de yapılan aramalarda en üste çıkarırız. Ankara’daki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize nokta atış ile ulaşmanızı sağlar, meşguliyetinizi en aza indiririz.

Sitenizin trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol edip, bilgilerin doğruluğunu yeniden değerlendirip yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında şirketiniz ve firmanız için özel modüller kullanarak detaylı profiller oluşturuyor, hedef kitleleri firmanıza kanalize etmek için onlara yararlı bilgiler sağlıyoruz.

Google Haritalar ile işletmenizi ulusal ve yerel kullanıcılara tanıtın. Google Harita Kayıt Merkezi olan Star Yazılım Ofisi olarak işletmenizi dünyanın en yoğun kullanılan harita ve navigasyon uygulama programı olan Google Haritalara (Google maps) yer işaretlemesi yaparak kayıt ederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait ve sizin belirlediğiniz diğer bilgiler sonuç sayfalarında gösterilmeye başlar. Google haritalara kayıt yaptırarak aşağıda detayları belirtilmiş hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz.

Google Harita Kayıt Çanakkale 2022

Google Harita Kayıt Çanakkale 2022

Google Harita Kayıt işlemi yaptırarak hangi hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz?

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar

Google Haritalarda Kontrol Tamamen sizde

Firma bilgilerinizi dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde google haritalardan değiştirebilirsiniz. Yeni bilgileriniz anında yayına verilir.

Google Harita Kayıt ile Ürün & Hizmet Tanıtımı Yapın

İşletmenize ait ürün ve hizmetleri haritalarda yayınlayabilir, yeni müşterilere hiç bir masraf etmeden anında ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına da ihtiyacınız kalmaz.

Müşteri Yorumları ile Portföyünüzü Genişletin

Müşterileriniz tarafından firmanız ve işletmeniz hakkında google haritalarda yazılan olumlu ya da olumsuz yorumlar ile her geçen gün müşteri portföyünüzü genişletirsiniz.

Haritalarda Kolay Bulunur Olun

Google Haritalarda kayıtlı olmak, kullanıcıların firmanızı ve işletmenizi çabucak bulmasını ve kolayca size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal medyadaki tanıdık ve arkadaşlarına önerme ihtimali artar, bu da yeni müşteriler ve ek kazanç demektir.

Haritalarda Benzersiz Açıklamalar Yaparak Özel Olun

Google arama sonuçlarında bulunduğunuz yerden memnun değil misiniz? Google Haritaların benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, firmanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kendi cümlelerinizle insanlara anlatın.

Google Earth Kaydı

Harita kayıt merkezi; firma bilgilerinizi Google Haritalar ile birlikte aynı zamanda Google Earth programı ile de paylaşarak internet bağlantısı olmadan lokasyonunuzu Earth üzerinde, masaüstü bilgisayarlarda ve earth web sitesinde gösterir.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör