Foursquare ve Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Foursquare ve Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Foursquare ve Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı:  Foursquare ve swarm; o an bulunulan lokasyonu belirleyerek yakın çevrede hangi mekan ya da işletmelerin bulunduğunu gösteren sosyal ağlardan en çok ziyaret edileni ve en beğenilenidir.

Daha çok android, ios, windows phone gibi mobil platformlar üzerinde kullanılan Foursquare ve kardeş uygulaması Swarm, firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça önem taşıyan sosyal medya uygulama araçlarından bir tanesidir. Türkiye’de ve dünyada çok fazla rağbet gören ve kullanılan bu uygulamada insanlar; konakladıkları, bulundukları, gezdikleri, gittikleri ya da gitmeyi düşündükleri işletmeler hakkında kişisel fikir ve görüşlerini yazıp fotoğraflarını siteye atarak tecrübelerini diğer ziyaretçilerle paylaşırlar.

Foursquare kullanıcıları genellikle gidecekleri mekanlar için önceden arama yapar ve gittikleri mekanlarda yer işaretlemesi (check in) yaparak mekan hakkında yorum yazar, işletmeye puanlar verirler. Bu durum firma prestijinizi ciddi oranda artırır ve sosyal medyada firmanızın adının daha çok kişiye ulaşmasını sağlar.

Foursquare uygulamasına Mekan - İşletme - Firma Kaydı

Foursquare uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Mekanların Foursquare sitesine bireysel olarak gerçekleştirdikleri Foursquare harita kayıtları, firma için olumsuz yorumlara, dolayısıyla mağduriyete sebebiyet vermekte, bu da firmanın kurumsallığını kötü anlamda etkilemektedir. İşte tam burada firmaların Foursquare haritalarına kaydını harita kayıt merkezi gibi profesyoneller aracılığıyla yapmaları önerilmektedir.

Merkezimiz; Foursquare haritalarına mekan kaydı, Foursquare işletme kaydı, Foursquare sitesine firma kaydı konusunda işletmelerin ihtiyaç duyduğu bilgiyi profesyonel olarak karşılamaktadır.

Harita Kayıt Merkezi Star Yazılım Ofisi aracılığıyla Foursquare kaydı yaptırdığınızda aşağıda belirtilen hizmetleri en iyi şekilde almaya hak kazanırsınız:

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Çalışma Saatleri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar
  • İşletme Konum Bilgileri
Swarm uygulamasına Mekan - İşletme - Firma Kaydı

Swarm uygulamasına Mekan – İşletme – Firma Kaydı

Biz, işinin ehli, sadece uzman ve profesyonellerden oluşan bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı, çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olur.

Markanıza, aktif ya da potansiyel takipçileriniz ile ziyaretçileriniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam desteklenip yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blog tanıtımları ve video dağıtımı ile elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri sağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweetlerin, yorumların, beğenilerin, görüşlerin ve firmanızı konuşanların sayısına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcının oluşturduğu içeriği Foursquare ve Swarm’a ek olarak Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Firmanızı Foursquare ve Swarm uygulamalarına eklemek için lütfen hemen bize ulaşın.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör