Foursquare ve Swarm Uygulamalarına Mekan, İşletme ve Firma Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Foursquare ve Swarm uygulamalarına mekan, işletme ve firma kayıt işlemleri nasıl yapılır?

Foursquare ve Swarm Mekan İşletme Kayıt; kişinin o an bulunduğu lokasyonu belirleyerek yakın çevrede hangi mekan ya da işletmelerin bulunduğunu online olarak gösteren, sosyal ağ uygulamalarından en çok ziyaret edilen ve en çok beğenilen uygulamasıdır.  Daha çok android, ios, windows phone gibi mobil platformlar üzerinde kullanılan Foursquare ve kardeş uygulaması Swarm, firmaların tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça önem taşıyan sosyal medya uygulama araçlarından bir tanesidir. Türkiye’de ve dünyada çok fazla rağbet gören ve kullanılan bu uygulamada insanlar; konakladıkları, bulundukları, gezdikleri, gittikleri ya da gitmeyi düşündükleri işletmeler hakkında kişisel fikir ve görüşlerini yazıp fotoğraflarını siteye atarak tecrübelerini diğer ziyaretçilerle paylaşırlar.

Foursquare, Swarm Mekan ve İşletme Kayıt
Foursquare, Swarm Mekan ve İşletme Kayıt

Foursquare Ve Swarm ile Yakındaki Müşterilere Mekanınızı, İşletmenizi ya da Firmanızı Keşfettirin, Popüler Olun.

Foursquare kullanıcıları genellikle gidecekleri mekanlar için önceden arama yapar ve gittikleri mekanlarda yer işaretlemesi (check in) yaparak mekan hakkında yorum yazar, işletmeye puanlar verirler. Bu durum firma prestijinizi ciddi oranda artırır ve sosyal medyada firmanızın adının daha çok kişiye ulaşmasını sağlar.

Mekanların Foursquare sitesine bireysel olarak gerçekleştirdikleri Foursquare harita kayıtları, firma için olumsuz yorumlara, dolayısıyla mağduriyete sebebiyet vermekte, bu da firmanın kurumsallığını kötü anlamda etkilemektedir. İşte tam burada firmaların Foursquare haritalarına kaydını harita kayıt merkezi gibi profesyoneller aracılığıyla yapmaları önerilmektedir.

Star Yazılım Ofisi olarak; Foursquare haritalarına mekan kaydı, Foursquare işletme kaydı, Foursquare sitesine firma kaydı konusunda işletmelerin ihtiyaç duyduğu bilgiyi profesyonel olarak karşılamaktadır. Merkezimiz aracılığıyla Foursquare kaydı yaptırdığınızda aşağıda belirtilen hizmetleri en iyi şekilde almaya hak kazanırsınız.

Foursquare & Swarm İşletme Kayıt Paketinde Neler Var?

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Çalışma Saatleri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar
  • İşletme Konum Bilgileri

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör