Çanakkale Yerel SEO Ayarları Nasıl Yapılır?

Çanakkale Yerel ve Bölgesel SEO

Yerel ya da Bölgesel SEO’yu kısaca özetlemek gerekirse, yerel seo müşterileri doğrudan kapınıza getirmekle görevlidir. Yerel SEO, web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz Çanakkale ilinde ise ve hizmetleriniz sadece Çanakkale iline yönelik ise sizi Çanakkale’de yapılan aramalarda en üste çıkarırız. Balıkesir ya da Bursa’daki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize yerel seo sayesinde nokta atış ile ulaşmanızı sağlar, meşguliyetinizi en aza indiririz.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfadaki sinyallerin ve sosyal sinyallerin gönderilmesini sağlamak, konumunuzla ilgili olarak en alakalı yerlerdeki sinyalleri incelemek için özel olarak konuma uyarlanmış yerel SEO arama stratejisini sunar ve kullanır. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejilerini kullanarak işletmenizi istediğiniz yerde gösterir. Çanakkale Yerel SEO ile tüm Türkiye’de ya da istediğiniz bölgelerde görünür olmak artık çok kolay.

Sitenizin trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol edip, bilgilerin doğruluğunu yeniden değerlendirip yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında şirketiniz ve firmanız için özel formüller kullanarak detaylı profiller oluşturuyor, hedef kitleleri firmanıza kanalize etmek için onlara yararlı bilgiler sağlıyoruz.

Çanakkale Yerel ve Bölgesel SEO

Çanakkale Yerel ve Bölgesel SEO

Şimdiye kadar Çanakkale ve diğer şehirlerde yaptığımız yerel ve bölgesel seo çalışmalarımızda:

  • %32,8 çevrim içi işlemlerde artış gösterdi
  • %56,48 gelir artışı oldu
  • %148 organik trafikte artış oluştu
  • %46 mobil trafikte artış gelişti.

İşletmenizin yerelde yapılan aramalarda yalnızca masaüstünde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde sıradışı konumlar kazanmanızı sağlamak.

Yaklaşımımızla, web siteniz karlılığınızı önemli ölçüde artıracak olan kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecektir. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi konumlarını potansiyel müşteriler ve haritalama sistemleri için doğru ve optimize tutarak bilgilerinize ve iş yerinize kolay erişim sağlanmasıdır.

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin hep bir adım önünde kalın. Bunu yapabilmek hiç zor değil, işinin ehli uzmanlarımız firmanızı yükseklere taşımak için sabırsızlıkla bekliyor.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör