Çanakkale Web Geliştirme Çözümleri

Çanakkale Web Geliştirme Çözümleri; müşterilerimizin tüm potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde gerekli deneyime sahibiz. İşinizi çevrimiçi yaparak daha fazla satış yapın ve daha fazla müşteri adayına ulaşın.

Kodlamadan markalamaya, web tasarımından içerik geliştirmeye kadar web oluşturmada kapsamlı bir yaklaşım geliştirdik. Sizinle birlikte çalışan ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralara çıkarmak değil, kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak ve satışlarınızı artırmaktır. Çanakkale Web Geliştirme Çözümleri denince ilk akla gelen digital ajans olma gururunu yaşıyoruz.

E-ticaret siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, ısmarlama yazılım çözümleri, karma mobil ve tablet uygulamaları, oyun içi reklam oluşturma, facebook uygulamalarını kullanarak bir bilgi merkezi içeren geniş hizmet yelpazesi sunuyoruz. Veya yalnızca hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Biz ihtiyaçlarınızı biliyor ve çözüm üretiyoruz.

Çanakkale Web Geliştirme Çözümleri

Çanakkale Web Geliştirme Çözümleri

Rakamlarla Çanakkale için yaptığımız web geliştirme çözümleri

  • 25 tam teşekküllü e-ticaret çözümleri geliştirdik
  • 120 şirket için ilk 500 sıralama skoru elde ettik
  • 17 şirket için karmaşık intranet oluşturduk
  • 197 popüler facebook uygulaması geliştirdik
  • 74 e-posta pazarlama stratejileri oluşturduk
  • Bünyemizde 32 deneyimli web geliştirme uzmanı istihdam ediyoruz.

Platformlar arası, duyarlı web sitesi geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm cihaz tipleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için sıkı testler yapıyoruz. Sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için yaptığımız testler hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilmektedir.

Web sitesi projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği, site içinde yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklik yapacağımız site mimarisi açısından görselleştirmenize izin veren karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin, oluşturulması sırasında sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişiminiz bulunmaktadır.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürüyoruz.

En saygın internet pazarlama ajansıyız ve işletmelerin konuşma, dinleme ve çevrim içi paylaşma şeklini değiştirmek istiyoruz.

Açık kaynak sistemlerin tüm gücünden yararlanın. Bizimle hemen iletişime geçin, ihtiyaç ve gereksinimlerinize tam olarak uyan sipariş usulü ve geniş içerikli bir web sitesi edinin.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör