Çanakkale Mobil Pazarlama Çözümleri

Çanakkale Mobil Pazarlama Çözümleri

Her gün yeni kanallar, yeni platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar teknolojiye çok çabuk adapte olarak sektördeki güçlü liderliğini korumaya devam ediyor. Süreçte geri kalmayın, star yazılım ofisi güvencesi ile Çanakkale mobil pazarlama çözümleri hakkında detaylı bilgi alın.

Çanakkale Mobil Pazarlama Çözümleri 42
Çanakkale Mobil Pazarlama Çözümleri

Çanakkale mobil pazarlama çözümleri neden önemli?

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak dikine bir artış gösteriyor ve bu artış bilgisayar kullanıcılarının sayısından çok daha fazla. Bu nedenle oluşturduğunuz web site ya da projelerin mobil müşterisine hitap etmemesi firmanız için para kaybı ile hayal kırıklığı demek. Mobil pazarlama, mobil cihazlar üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma imkanı veren büyük kullanıcı deneyimleri oluşturur.

Çanakkale mobil pazarlama çözümleri nelerdir?

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşime girme konusunda firmalara çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine göre belirlediğiniz profiline sahip hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap ederek satışlarınızı artırabilir, hizmetlerinizi her alanda tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz.

Çanakkale Mobil Pazarlama Çözümleri 42

Mobil site ve mobil pazarlamanın firmama sağladığı faydalar nelerdir?

Web siteleri geliştirmede uzman olan profesyonel ekiplerimizin geliştirdiği uygulama yönetim sistemlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için uyarlanmıştır. Türkiye’nin önde gelen mobil pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz mobil kampanyanızın tamamını strateji taslağından, izleyici profilinden, kampanya tasarımından ve geliştirilmesinden teslimat ve raporlamaya yönetir ya da yönetmenize olanak sunar.

  • Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların ziyaretçi artışı %41 oranında artış gösterdi
  • Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların sayfalarındaki katılım oranı %21 oranında artış gösterdi
  • Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların sayfa görüntüleme sayısında ortalama +80k artış oluştu.
  • Bizimle çalışmaya başladıktan sonra firmaların sunduğu indirilebir hizmetlerde 180k civarında bir artış oluştu.

İş gereksinimlerinizi karşılamak için tamamen firmanıza özel olarak uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin detaylı analizini size sunuyoruz. Böylece firmanız büyük iş fırsatlarını kaçırmayarak mobilde kalmaya ve satışlarını artırmaya devam eder.

Mobil pazarlama hizmetleri ziyaretçilerinizi artırır
Mobil pazarlama hizmetleri ziyaretçilerinizi artırır

Firmanız tarafından sunulan pazarlama çözümleri ile mobil hizmetleri açıklayabilir misiniz?

Mobil Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklı çalışmaları ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın iş başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu yüzden mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanıyor.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları birleştiren kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Bize hemen ulaşın; firmanıza kayda değer bir gelir getirecek olan Mobil Pazarlama yöntemleri ile stratejiler hakkında bilgi verelim.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör