Çanakkale Kurumsal ya da Kişisel İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi tüm platformlarda görünürlüğünüzü artırır, marka değeri oluşturur ve çevrim içi itibarınızı düzenlerken tüketiciler açısından firma ve marka savunuculuğun artırılmasını sağlar. Çanakkale ilinde faaliyet gösteren ajansımız itibar yönetimi konusunda uzman personeller istihdam eder.

İtibar Yönetimi, çevrim içi görünürlüğü arttırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirerek arama motorlarında bir işletmenin itibarını desteklemeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “kavramı tetikleyerek” olumlu tartışmayı teşvik eder. Çevrim içi İtibar Yönetimi, pozitif marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen aramaları, anahtar kelime aramalarını veya her ikisini birden yapmak için kullanılabilir.

Çevrim içi itibarınızı tam olarak yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrim içi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılımın yanı sıra sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrim içi dünyada bir marka olarak inşa ettiğiniz her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

İnternet üzerinden işlem gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetlerinizle ilgili geri bildirimleri alan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca bu raporu olumlu & olumsuz baskıya bölüyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) görünen olumsuz yorumları veya incelemeleri müdahale edemeden izlemek, markanıza olumsuz bir itibar kazandırmak ve çevrim içi satışlarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ekibimiz firmanızın İtibar Yönetimini devralıp yönetmeye başladıktan sonra en az sizin kadar çalışır. Tüm bu anlattıklarımızı gerçekleştirmek her ne kadar zor görünse de bunu yapabilecek yeterli donanım ve teknoloji ile uzmanlığa sahip olduğumuz için gururluyuz.

Çanakkale İtibar Yönetimi
Çanakkale İtibar Yönetimi

Verdiğimiz Online İtibar Yönetimi Hizmetleri (Çanakkale/Genel)

  • Online PR Yönetimi (Çanakkale)
  • Sosyal Akım İzleme (Ulusal)
  • Negatif İçerik Filtreleme (Çanakkale)
  • Negatif İçeriğin Kaldırılması (Türkiye)

Başarılı bir itibar yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine analiz edilmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir durumdadır.

Uzman ekibimiz, yaratıcı fikirleri engin deneyimlerimizle birleştirerek olağanüstü sonuçlar sunar. Müşterilerinizle sosyal medya kullanarak ve onları markanıza bağlayarak sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması ve dijital pazarlama gibi farklı alanlarda çalışıyor, müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Bugün bize ulaşın; marka bilincinizi artırmanıza, yetkinizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olalım.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör