Çanakkale Google ADS Reklam & PPC

Tıklama Başı Ödeme (PPC & Google ADS) Reklam Yönetimi Nedir?

Çanakkale Google ADS Reklam: Tıklama Başı Ödeme anında sonuç veren bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucu marka, ürün ya da hizmetinize daha geniş bir erişim ve pozisyon sağlar. Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Çanakkale Google ADS Reklamlarını konusunda uzman personellerimizden profesyonel olarak alabilirsiniz.

Çanakkale Tıklama Başı Ödeme (PPC & Google ADS) Reklam
Çanakkale Tıklama Başı Ödeme (PPC & Google ADS) Reklam

Aşağıdakileri içeren güncel, tıklama başına ödeme (PPC, Çanakkale Google ADS Reklam) hizmetleri sunuyoruz

 • Ücretli Arama Ağı Reklamları,
 • Video Reklamı,
 • Görüntülü Reklamlar,
 • Yeniden Pazarlama (Google Adsense)
 • Facebook,
 • Twitter vb.
 • Sosyal Reklamları
 • Çanakkale Google ADS Reklam

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve geri dönüşü en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ile bütçelerini sürekli izleriz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin işlerine ve Tıklama Başına Ödeme (PPC & Google ADS) reklamcılığına ilişkin ayrıntılı bir genel bakış ile öncelikli bir önerilen faaliyetler listesine sahip seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımızla minimum reklam gideri ile olumlu yatırım getirisi kazanın. Google Adwords gibi sistemlerde akıllıca para harcayın, en iyi hedeflenen, uygun maliyetli reklam biçimlerini kullanın.

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yeniden Pazarlama

Düzenlediğiniz kampanyalar ile değerli potansiyel müşterilerinizi, sadık müşterilere çevirin. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek kullanıcıları yeniden meşgul etmenize ve firmanıza bağımlı kalmalarına yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI’ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamcılık

Maruz kalmayı, bağlılığı ve dönüşümleri artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan yanıt kampanyalarını hem de marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Rakamlarla Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı (PPC, Google Ads)

 • 820 PPC Yönetimi Sağlandı
 • 213 Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı
 • 17 Video Reklam Projeleri
 • 141 Full Paket Reklam Kampanyası
 • 798 Başarılı PPC Yorumları
 • 315 Sosyal Reklam Projeleri

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum gelir ve olumlu geri dönüşler elde edin.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör