Çanakkale Apple, iPhone ve iPad Harita Kayıt

Apple, iPhone ve iPad Harita Kayıt

Apple iPhone ve iPad Harita Kayıt: İnternette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Apple Haritaları ile işletmenizi yerel ve business kullanıcılara tanıtın. Harita kayıt merkezi olan Star Yazılım Ofisi olarak işletmenizi ülkemizde son günlerde oldukça popüler hale gelen harita ve navigasyon uygulaması Apple & iPhone ve iPad Haritalarına (iPhone Navigasyon) yer işaretlemesi yaparak kaydederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait ve sizin belirlediğiniz diğer bilgiler sonuç sayfalarında gösterilmeye başlar.

Apple, iPhone ve iPad Harita Kayıt
Apple, iPhone ve iPad Harita Kayıt

Apple, iPhone ve iPad Harita Kayıt (Apple Haritalarına Firma & İşletme & Mekan Kaydedin)

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak dikine bir artış gösteriyor ve bu artış bilgisayar kullanıcılarının sayısından çok daha fazla. Bu nedenle oluşturduğunuz web site ya da projelerin mobil müşterisine hitap etmemesi firmanız için para kaybı ile hayal kırıklığı demek. Mobil pazarlama, mobil cihazlar üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma imkanı veren büyük kullanıcı deneyimleri oluşturur.

Apple Harita Kayıt (Apple Maps Connect); internette müşterilerin %97’si yerel işletmeleri arıyor. Apple SEO (apple harita android, web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz Çanakkale ilinde ise ve hizmetleriniz sadece Çanakkale iline yönelik ise sizi Apple harita üzerinde ve Çanakkale’da yapılan aramalarda en üste çıkarırız (iphone sokak görünümü). Ankara’daki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize nokta atış ile ulaşmanızı sağlar (apple map contact), meşguliyetinizi en aza indiririz.

Sitenizin trafik kaynaklarını düzenli olarak kontrol edip, bilgilerin doğruluğunu yeniden değerlendirip apple map center’da yapılan yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında şirketiniz ve firmanız için özel modüller kullanarak detaylı profiller oluşturuyor, hedef kitleleri firmanıza kanalize etmek için onlara yararlı bilgiler sağlıyoruz.

Apple Haritalar (apple map center) ile işletmenizi ulusal ve yerel kullanıcılara tanıtın. Apple Harita Kayıt Merkezi olan Star Yazılım Ofisi olarak işletmenizi dünyanın en yoğun kullanılan harita ve navigasyon uygulama programı olan Apple Haritalara (Apple maps) yer işaretlemesi yaparak kayıt ederiz, böylece gerek bilgisayar, gerekse mobil cihazlardan yapılan aramalarda lokasyonunuzla birlikte firmanıza ait ve sizin belirlediğiniz diğer bilgiler sonuç sayfalarında gösterilmeye başlar. Apple haritalara kayıt yaptırarak aşağıda detayları belirtilmiş hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz.

Apple, iPhone ve iPad Harita Kayıt işlemi yaptırarak hangi hizmetlere ücretsiz sahip olursunuz?

  • Ayrıntılı İşletme Bilgileri
  • Firma Adresi ve İletişim Bilgileri
  • Firma Ürün ve Hizmet Tanıtımı
  • Firmaya Ait Fotoğraflar

Apple Haritalarda Kontrol Tamamen sizde

Firma bilgilerinizi dilediğiniz yerden istediğiniz saatte ve istediğiniz şekilde Apple haritalardan değiştirebilirsiniz. Yeni bilgileriniz anında yayına verilir.

Apple Harita Kayıt ile Ürün & Hizmet Tanıtımı Yapın

İşletmenize ait ürün ve hizmetleri haritalarda yayınlayabilir, yeni müşterilere masraf etmeden ulaşırsınız. Böylece ayrıca bir web sayfasına da ihtiyacınız kalmaz.

Tüm Haritalarda Kolay Bulunma

Apple Haritalarda kayıtlı olmak, kullanıcıların firmanızı / işletmenizi kolayca bulmasını ve çabucak size ulaşmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıların sizi sosyal medyadaki tanıdık ve arkadaşlarına önerme ihtimali çoğalır.

Apple haritalara işletme nasıl eklenir?

Apple arama sonuçlarında bulunduğunuz yerden memnun değil misiniz? Apple Haritaların benzersiz açıklama özelliği ile işletmenizi, firmanızı, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi kendi cümlelerinizle insanlara anlatın.

Artık Apple Maps’e Şirketinizi Ekleyebilirsiniz

Firma bilgilerinizi Apple Haritalara yükleyerek sadece Apple firmasının vermiş olduğu gerçek zamanlı yürüyüş yapmayı sevenler için sesli navigasyon, boşalan park yerlerini gösterebilme, mesafe ölçme gibi özelliklerden müşterilerinizi de faydalandırabilirsiniz.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör