Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Çanakkale

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama sektöründe Uzmanız

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu Çanakkale); müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar ve bu hizmeti Çanakkale ilinde en iyi bizden alabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Pazarlama Çanakkale 2019
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Pazarlama Çanakkale 2019

Arama motoru optimizasyonu ana hizmetlerimiz arasında:

  • Organik Arama,
  • Sayfa İçi SEO,
  • Link Oluşturma,
  • Anahtar Kelime Araştırma
  • Strateji Oluşturma
  • Faaliyet Raporu Hazırlama

Bulunmaktadır ve Çanakkale’de ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinde faaliyet gösteren tüm işletme, firma ve kobilere bu hizmetleri bir miktar ücret karşılığında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Organik Arama

Web varlığınızın (web sitesi, sosyal medya, forum, haber ve tanıtımlar) görünürlüğünü sağlayarak, geliştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmesi.

Sayfa İçi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu Çanakkale)

Değerli içeriklerinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, sıralamalarınızı yükseltmek ve performansınızı arttırmak için çözümler uygulamaya hazırdır.

Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarısı için esastır. SEO stratejilerimiz sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Firmanıza tam bir SEO anahtar kelime sıralama raporu, bir link oluşturma profili raporu ve indekslenmiş sayfa bilgisi sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz, trafik akışınızı iyileştirecek ve web tabanlı işlemleriniz için satışları artıracak.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam biçimidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergeleri konusunda eğitilmiş olduklarından siz sadece kendi işinize odaklanacak ve geri kalanları bize bırakacaksınız.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir iş ortaklığı için en mükemmel çözümdür.

Anahtar Kelime Optimizasyonu -Araştırma ve Strateji

En önemli SEO unsurlarından biri hedef / anahtar kelimedir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için en iyi kelimeler ile gerekli stratejiyi sizin adınıza Çanakkale’de işinin uzmanı, profesyonel ekibimiz belirlesin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam açıklaması ile ilgili ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

Yerel SEO

Yerel SEO, web sitenize yerelden yapılan girişleri en üste çıkararak işletmenizin yerel görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak trafik gerekir. Örnek verecek olursak, işletmeniz İstanbul ilinde ise ve hizmetleriniz sadece İstanbul iline yönelik ise sizi İstanbul’da yapılan aramalarda en üste çıkarırız. Ankara’daki insanlar işletmenizi görmez. Böylece müşterilerinize nokta atış ile ulaşmanızı sağlar, meşguliyetinizi en aza indiririz.

Star Yazılım Ofisi olarak kendimizi birkaç kelime ile anlatmak istersek; deneyimli ve tecrübeli bir Dijital Pazarlama Ajansıyız. Ekibimiz her boyutta ileri görüşlü şirketler ve firmalar için etkili içerik ve strateji geliştirir. Firmaların arama motoru sıralamalarını yükseltmede kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sebat, karşılıklı güven ve bütünlük temelinde ilişkilerimizi sürdürürüz. 

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak, en yüksek sıralamalarda bile rekabet edebilmek için müşterilerimize profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

 

SEO, müşterilerimiz için satışlarda, karlılıkta ve maliyet etkinliğinde önemli bir artışa yol açan, görünür, etkili bir arama varlığı sunar.

Misyonumuz Hakkımızda

SEO, online pazarlamanın yaşam biçimidir. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi tüm büyük arama motorları ile tüm güncel sosyal medya sitelerinin en yeni yönergeleri konusunda çok iyi eğitim almış olduklarından, ürün yada hizmetlerinizin tanıtımı için harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak amacıyla sabırsızca beklemektedir.

Temel misyonumuz; firmanızın online pazarlama görevini üstlenip sizi tüm arama motorlarında en üst sırada göstermektir. Böylece siz kendi işlerinize odaklanacak ve daha iyi hizmet üretmeye kanalize olarak kazanç sağlayacaksınız.

Son Eklenen Bloglar

Tümünü Gör